KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13342291
nr 1334 2291
Anshelm Dahl
(1897-1964), Sverige
Oljemålning, Solnedgång. Signerad. Olja på duk, 44x63 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 29 juni 2020
kl 20:31:13
300 kr
350 kr
Anshelm Dahl
Läs mer om Anshelm Dahl